Wypad na weekend – jak go zaplanować?

Krótkie wyjazdy weekendowe można planować w sezonie letnim nawet jeśli nie mamy dodatkowego dnia wolnego w pracy. To sposób na poznawanie pięknych zakątków naszego kraju, które nie są aż tak bardzo oddalone od naszego miejsca zamieszkania. Jednocześnie, to nie musi być wyjazd męczący, który zabierze nam energię i sprawi, że w poniedziałek rano ledwo zwleczemy się z łóżka.

Jeździć po Polsce można też inaczej, na luzie i na spokojnie tak, aby poznawać, ale i odpoczywać. Czasem dobrze zaplanować weekend, w którym przede wszystkim naszym priorytetem będzie relaks i kiedy to odrobinę zwolnimy tempa, nie będziemy wszystkiego planować i organizować punkt po punkcie. Te kilka dnia pozwoli nam zregenerować nasze siły, zwalczyć stres, spędzić trochę czasu razem, a nawet zatroszczyć się w profesjonalny sposób o swój wygląd. Wystarczy wybrać obiekt o odpowiednim standardzie, a najlepiej, aby był to hotel ze SPA. Już podczas rezerwowania noclegu możemy sprawdzić, na jakie zabiegi relaksacyjne i upiększające będziemy mogli liczyć oraz czy są one dedykowane nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn.

 

Odpoczynek w pięknym otoczeniu przyrody

 

Już sam fakt wyjazdu do takiego obiektu jak Grand Chotowa powinien być dla nas doskonałą odskocznią od codziennej rutyny. Mieszkając w mieście często marzymy o chwili wytchnienia w jakichś pięknych okolicznościach przyrody. Obiekt ten znajduje się w województwie podkarpackim i można bardzo łatwo się do niego dostać z Krakowa, Rzeszowa czy Krosna. Jest to obiekt nowoczesny, utrzymany w wysokim standardzie, co sprawia, że wypoczynek tutaj naprawdę jest przyjemny. Obiekt posiada rozległą bazę SPA i szereg różnego rodzaju masaży, kąpieli, a także zabiegów kosmetycznych i upiększających dla pań i dla panów. Co jednak istotne, jest zlokalizowany w pięknej okolicy, do której przylega las, gdzie mamy dostępnych wiele interesujących tras rowerowych oraz ścieżek spacerowych.

Do obiektu przylega zbiornik wodny, co stanowi doskonałą atrakcję i daje możliwość uprawiania sportów wodnych w sezonie. W jednym miejscu mamy więc wiele dostępnych form rozrywki, ale też tak spokojnie i piękne otoczenie przyrody zachęca do odpoczynku. Hotel posiada także basen, a także saunę, w której można się relaksować na przykład w te dni, kiedy pogoda na zewnątrz nie będzie zbyt zachęcająca. Pyszna kuchnia sprawia, że właściwie nie musimy nigdzie wychodzić poza teren obiektu mając tutaj wszystko, co tylko może nam być potrzebne. To idealne miejsce do odpoczynku całą rodziną, ale i szansa na romantyczny weekend we dwoje.